Prva Sveta Pričest

1. Josip Bošnjak
2. Lea Bošnjak
3. Katja Cvitković
4. Ena Dujmović
5. Emanuel Galić
6. Sofia Glibo
7. Veronika Ivanković
8. Lana Knezović
9. Anja Knezović
10. Franjo Komadina
11. Karla Krešić
12. Jakov Lucović
13. Sofia Marić
14. Petar Martinović
15. Matea Marinović
16. Karlo Marinović
17. Marta Pandža
18. Filip Raspudić
19. Josip Šarac
20. Sofija Zovko
21. Andrija Drežnjak
22. Gabrijela Kvesić
23. Toma Filipović
24. Dora Zovko
25. Iva Knezović
26. Toma Grubišić-Čabo
27. Mia Ćubela
28. Ana Bošnjak
29. Marta Bošnjak
30. Barbara Čuljak
31. Katarina Zovko
32. Petra Krešić
33. Leon Krešić
34. Mirko Cvitković
35. Petar Lovrić
36. Mateo Raič
37. Toni Krešić
38. Jakov Raič
39. Franko Škutor
40. Vito Zovko
41. Ema Glibić
42. Eva Jonjić
43. Marija Brekalo
44. Franka Čerkuč
45. Štefanija Čerkuč
46. Elizabeta Raič
47. Luka Ramljak
48. Marko Mijić
49. Luka Skoko
50. Ante Markotić
51. Emilio Zovko
52. Lea Čuljak

RASPORED BLAGOSLOVA POLJA

Blagoslov polja na grobljima u našoj župi imamo prema sljedećem rasporedu:

Smrčenjaci, 28. travnja u 9 sati

Gorica-Cim, 28. travnja u 12 sati

Djevojačko groblje, 5. svibnja u 10 sati

Kolenje - Ilići, 5. svibnja u 12 sati

Uskrs 2024.

Obredi svetog Trodnevlja u našoj župi

Veliki četvrtak - Misa večere Gospodnje u 18 sati
Veliki petak - obredi Velikog petka su u 18 sati
Velika subota - Vazmeno bdijenje u 20 sati

Uskrsne ispovijedi

Nedjelja, 17. 3. 2024., 5. korizmena nedjelja – Gluha
13:00 Vrdi

Petak, 22. 3. 2024., svagdan 5. korizmene nedjelje
19:00 Cim – Ilići, crkva Dobrog Pastira

Subota, 23. 3. 2024., svagdan 5. korizmenog tjedna – ispovijed školske djece
9:00 župa sv. Ivana Apostola i Evanđelista, Centar-Zalik
10:00 župa sv. Mateja, Apostola i Evanđelista, Rudnik
11:00 župa Marije Majke Crkve – Katedrala
12:00 župa sv. Tome Apostola, Bijeli Brijeg
12:00 Cim – Ilići, crkva Dobrog Pastira
14:00 župa Presv. Srca Isusova, Potoci
15:30 župa Presv. Srca Isusova, Potoci
19:00 župa sv. Tome Apostola, Bijeli Brijeg

Ponedjeljak, 25. 3. 2024., svagdan u Velikom tjednu
9:00 župa sv. Mateja Apostola i Evanđelista, Rudnik
16:00 župa sv. Mateja Apostola i Evanđelista, Rudnik
19:00 župa sv. Mateja Apostola i Evanđelista, Rudnik

Utorak, 26. 3. 2024., svagdan u Velikom tjednu
9:00 župa Marije Majke Crkve-Katedrala, Mostar
16:00 župa Marije Majke Crkve-Katedrala, Mostar
19:00 župa Marije Majke Crkve-Katedrala, Mostar

Srijeda, 27. 3. 2024., svagdan u Velikom tjednu
9:00 župa sv. Ivana Apostola i Evanđelista, Centar-Zalik
16:00 župa sv. Ivana Apostola i Evanđelista, Centar-Zalik
19:00 župa sv. Ivana Apostola i Evanđelista, Centar-Zalik